Görevimiz

Gün geçtikçe çevre kirliliği ile sorunları hızla artan dünyamızda, temiz enerji ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Hedefimiz

Güneş ve rüzgâr enerjisinden en iyi verimi elde edecek modeller ile, son kullanıcılara temiz enerji üreterek elektrik ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Biz Kimiz?

Tam Enerji, güneş enerjisi santrali (GES) ürünlerinde dünyanın ve ülkemizin önder kuruluşlarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca rüzgâr türbinlerini %100 yerli olarak kendisi üretmektedir. Bunun yanı sıra tarımsal sulama alanında güneş panelleriyle dalgıç pompa çalıştırma faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz; Ag ve Og enerji nakil hatlarının projelendirilmesi, direk ve köşk tipi trafoların sahaya nakli ve montajı konusunda, uzman ve deneyimli ekibiyle hizmet vermektedir.

Isı pompası, boyler ve güneş kollektörleriyle iklimlendirme konusunda değişik çözümler sunmaktadır.

Tam Enerji, ülkemizde solar aydınlatma direklerini kendisi imâl ederek yurt dışına ithalini gerçekleştirmiş ve yurt sathına yayılmasına öncülük etmiştir. Bireysel kullanıcılar ve ticari işletmeler için çözümler sunmakta, ücretsiz keşif ve maliyet analizi yapmaktadır.

7 gün 24 saat sınırsız destekle kendi alanında bir ilki gerçekleştirmenin haklı gururunu taşımaktadır. Firmamız bugüne kadar değerli yatırımcılarımızla birlikte birçok projeye imza atmıştır.

tam solar antalya