Web sitemizde kredi kartı işlemi için her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği
Web sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL protokolü  standardında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin; http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği
Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Ayrıca; kredi kartlarının CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizdeki ödemelerde kullanılmaktadır.

Site İçi Veri Güvenliği
Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde, siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası, kart bilgilerini doğrudan bankanın pos sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlem sonucu aktarılan kredi kartı bilgilerine tarafımızdan erişilmesi mümkün değildir.