Almış olduğunuz ürünü; tahrip etmeden, bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde teslim aldığınız şeklide iade edebilirsiniz. Ürünü; ürün faturası ile birlikte iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri; ürünü kendisine teslim edildiği gibi geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin alışverişten cayması veya ürünü yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade etmesi durumunda ürün bedeli müşteriye iade edilecektir. Ürünün kargo ile iade edilmesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasından itibaren; havale/EFT ile yapılan ödemelerin iadeleri 2 iş günü içinde yapılacaktır. Kredi kartıyla yapılan ödemelerde ürün iade bedeli bankanız tarafından geri ödenmektedir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızla görüşmeniz gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel, kredi kartınıza veya havale/EFT yaptığınız banka hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

tamsolar.com.tr; üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, kullanılma gibi durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği hali ile iade edilememesi durumunda, ürünü iade almayacak ve geri ödeme yapmayacaktır.